tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

РІШЕННЯ Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України

  01 лютого  2018 р.                                                 м. Київ, вул. Іоанна Павла Другого, 21                                                                                                 

            Членів Ради -35 чол.             Присутні – 26 чол.                                                                                     В засіданні Ради бере участь Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України В.В. Шеремета.

Порядок денний:

 1. Підсумок звітних, звітно виборчих конференцій обласних АФЗ.
 2. Про підготовку та проведення 28 – го звітно-виборного з’їзду АФЗУ.
 3. Різне.

                   Обговоривши питання порядку денного  РАДА АФЗУ  

По першому питанню порядку денного. Підсумок звітних, звітно виборчих конференцій обласних АФЗ.

УХВАЛИЛА:

 1. Проведено 15 звітних, звітно-виборних конференції обласних АФЗ, 8 конференцій обласних АФЗ не проведено. Завершити проведення обласних звітних, звітно - виборних конференцій АФЗ до 14 лютого 2018 року.
 2. Взяти до відома інформацію про висунення обласними конференціями наступних кандидатур на вибори Президента АФЗУ: Стрижак М.І. (Кіровоградська, Житомирська, Рівненська, Донецька, Полтавська, Вінницька, Закарпатська, Чернівецька, Одеська, Львівська АФЗ), Якуб І.М. (Чернігівська АФЗ), Гончаренко В.Г. (Черкаська, Херсонська АФЗ), Слободяника І.Л. (Новомосковська районна АФЗ).
 3. Відповідно до Рішення Ради АФЗУ від 05 грудня 2017 року висунення кандидатів на посаду Президента АФЗУ станом на 01 лютого 2018 року припиняється.

По другому питанню порядку денного. Про підготовку та проведення 28 – го звітно-виборного з’їзду АФЗУ.

УХВАЛИЛА:

 1. Рекомендувати 28 з’їзду АФЗУ затвердити наступний проект порядку денного,  регламенту та склад робочих органів з’їзду (додається). Пропозиції складу робочих органів з’їзду оформити протягом 3 –х днів та внести для друку матеріалів з’їзду.
 2. Рекомендувати з’їзду доручити Раді АФЗУ на наступному засіданні розробити та затвердити штатний розпис та кошторис діяльності АФЗУ.
 3. Головам обласних АФЗ в яких відбулись обласні конференції до 9.00 год. 05 лютого 2018 року надати до АФЗУ списки обраних обласними конференціями делегатів на 28 з’їзд АФЗУ.
 4. Головам обласних АФЗ в яких не відбулись обласні конференції надати до АФЗУ списки обраних обласними конференціями делегатів на 28 з’їзд АФЗУ на наступний день після проведення конференцій.
 5. Головам обласних АФЗ забезпечити сплату коштів за проведення з’їзду до 05 лютого 2018 року, а в яких не відбулися – на другий день після їх проведення.
 6. Рекомендувати з’їзду наступний порядок виступів: право виступу мають представники обласних АФЗ, які виконали план сплати внесків.
 7. Відповідно до статті 4.15 Статуту АФЗУ кандидатам до посаду Президента АФЗУ до 07 лютого 2018 року подати до АФЗУ документи, що підтверджують відповідність вимогам Статуту АФЗУ в частині виборів Президента АФЗУ, а також власну автобіографію, програму діяльності Президента АФЗУ (в ел. форм. обсягом до 5 тисяч символів), портретне фото  для висвітлення у ЗМІ та на сайті АФЗУ.
 8. У випадку не подачі зазначених документів кандидати на вибори Президента АФЗУ можуть не будути допущенні до участі у виборах.
 9. Юридичному відділу АФЗУ провести вивчення поданих документів та зробити висновки, які опублікувати на сайті АФЗУ, надати комісії з’їзду з питань регламенту.
 10.  Рекомендувати з’їзду наступні засади порядку та регламент проведення виборів Президента АФЗУ: - Лічильна комісія складається із голови комісії Кардаша Я.В. та одного представників кандидата на посаду Президента АФЗУ (у випадку зняття кандидата з виборів його представник виходить із складу Лічильної комісії),  - виступи кандидатів на посаду Президента - до 7 хв., відповіді на питання - до 3 –х хв., виступ уповноваженого від кандидата - до 3  хв.

По третьому питанню порядку денного. Різне. УХВАЛИЛА:

 1. Через зволікання у прийнятті порядків використання коштів державної підтримки для фермерських та сімейних фермерських господарств відповідно до Концепції розвитку фермерських господарств та кооперації на 2018-2020 роки  відповідно до рішення Ради АФЗУ протягом 5 днів звернутися до Прем”єр-міністра України В. Гройсмана, та в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України М.Мартинюка щодо невідкладного прийняття порядків за пропозиціями АФЗУ.
 2.  Рекомендувати з’їзду АФЗУ розглянути пропозиції Ради АФЗУ щодо встановлення внеску від фіксованого члена до АФЗУ в розмірі не 1 грн., а 5 гривень з 1 га земель господарства.

          Головуючий,

          Президент Асоціації фермерів

          та приватних землевласників України                                      І. Томич

         Секретар                                                                                 В.Горбачов

Наші рекламодавці