tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Фермерський рецепт для гарного результату від виборів.

Чого ми так живемо... Часто після виборів громадяни розчаровуються результатом діяльності парламенту.

         Причиною є наступне. При недостатній явці виборців, долю на виборах в багатьох випадках визначають байдужі, розчаровані люди, які голосують за гроші.

 Крім того засмучує затратність процедури виборів.

         Але є рецепт як зробити виборчий процес оптимальним і приємним для багатьох.

         Громадянам, які втратили віру у результат виборів, громадянам які погоджуються взяти гроші взамін на своє голосування або тим громадянам, які ніколи не вірять жодному кандидату і через це завжди голосують проти всіх передбачити фінсову компенсацію (субвенцію) за відмову від права голосування, за не участь у виборах..

         Взамін чого вони не приймають участь у виборах. Тобто залишаються при своїх інтересах, зберігають свій час, сили, отримують компенсацію.. Для них становище не змінюється, їх цілі досягаються.

         Крім того, цим значно оптимізуються державні витрати на проведення процесу виборів через зменшення кількості виборців, зменшення кількості членів комісій, зменшення періоду виборів на голосування, зменшення обсягу паперів протоколів.

         Це зовсім не є обмеженням у вибочих правах громадян, це надане право вибору як діяти, це реалізація свого очікуваного результату від виборів (у деяких людей він зводиться до отримання коштів (гречки) за продаж свого голосу). Це спрямовано в інтересах розвитку країни через виборчі голоси активної частини громадян, які беруть на себе відповідальність за долю країни через обрання депутатів.

         Кошти на компенсацію за неучасть у виборах можна взяти із частини заощадженого бюджету виборчого процесу наступним способом. За півроку до виборів виплатити бажаючим умовно 750 грн., а за один місяць до дня виборів іншій частині бажаючих громадян умовно 500 грн.

         Тоді пасивні і жадібні громадяни не будуть обирати „гречкодавців” - заводити до парламенту спритних недобросовісних ділків, які потім перенаправлять наші гроші з бюджету до своїх кишень.

         Треба старатися жити краще!

 Президент АФЗУ   Микола Стрижак

Наші рекламодавці