tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Увага! 14 жовтня 2019 року АФЗУ виходить на Марш "Захистимо українську землю!"

                                         Фермерам, власникам ОСГ, селянам!

                                         Шановні хлібороби!

Новий склад Уряду, Комітет ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин в супереч нашій фермерській позицій вніс до парламенту законопроект № 2178 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо щодо обігу земель сільськогосподарського призначення” та готується до його прийняття Верховною Радою.

Новий склад Уряду відкликав з парламенту законопроект № 8236 про передачу земель постійного користування у власність фермерам безкоштовно і в повному обсязі.

В наступному році в Державному бюджеті державної підтримки аграріям заплановано в багато разів менше. Фінансування Концепції розвитку підтримки фермерських господарств та сільськогосподарської коопераці відсутнє. Це насмішка над 46 тисячами фермерських господарств, 1,7 млн. власників ОСГ та 1000 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

                                         Шановні панове!

       У зв”язку із загрозливими тенденціями в сфері земельної, бюджетної політики відповідно до ухвали 29 з”їзду Асоціація фермерів та приватних землевласників України разом з аграрними громадськими організаціями (Аграрний союз України, Комітет захисту рідної землі, Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та іншими) ініціювала та приймає спільну участь у Марші національно-патріотичних партій (ВО „Свобода”, ОУН, Правий сектор, Національний корпус) та ветеранських, молодіжних організацій Захистимо українську землю!”

       Дата проведення: 14 жовтня 2019 року

       Місце проведення: місто Київ, парк Шевченко праворуч біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Реєстрація з 12.00. Захід розпочнеться о 13:00 урочистим мітингом біля пам’ятника Тарасові Шевченку, після якого учасники Маршу пройдуть центральними вулицями Києва.
       Головна вимога цьогорічного Маршу – не допустити втрати територіальної цілісності та державного суверенітету України через розпродаж землі і пограбунок українців олігархами та іноземним капіталом.
       Організацію участі фермерів здійснюють голови обласних АФЗ.

УВАГА! Очолює Марш колона фермерів. Це велика відповідальність. Тож не зганьбімося! Нас має бути тисячі.

Візьміть прапори АФЗУ, плакати, сокири, вила і коси (муляжі).

Не шукай відмовок! Не стогни вдома! Виходь і приєднуйся!

Не втратьмо наш шанс відстояти фермерські права, оскільки насамперед це стосується нас самих.

Наші рекламодавці