tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

УВАГА!!! На захист нашої землі! Селянський Майдан!

Головам обласних , районних АФЗ,  фермерам

         Згідно Рішення об'єднаного штабу захисту рідної землі необхідно:

  1. Виставити в Фейсбук фото фермерів на фоні сільськогосподарської техніки з підписом "Наша область готова до ходи на Київ на захист рідної землі".
  1. На 4 грудня2019року сформувати делегації від обласних АФЗ до будівлі Верховної Ради на підтримку вимог Громадських організацій проти голосування проекту Закону № 2178-10 про обіг земель сільськогосподарського призначення запропонований владою.
  1. Штаб пропонує, по закінченню акції протесту, під стінами Верховної Ради організувати наметове містечко. Кожна область в порядку черги повинна виділити від громадських організацій по 20 осіб (від АФЗУ – 5 осіб по 2 доби потрібно відчергувати в наметовому містечку). З собою мати запас харчів та дрова, а також теплі речі. Графік буде надіслано додатково.
  1. 17, 18, 19, 20 грудня 2019 року існує величезна небезпека від влади прийняти закон про пограбування українців, шляхом розпродажу української землі, а тому сумісно зі всіма громадськими організаціями, волонтерами, профільними профспілками, проукраїнськими партіями (окрім Опозиційної платформи – За життя) провести в ці дні під стінами Верховної Ради акції протесту на захист української землі.
  2. Членам АФЗУ бути готовими прийняти участь у зазначених заходах.

Президент АФЗУ                                                                 М.Стрижак

Наші рекламодавці