tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Відзначаємо дії Партії Батьківщина

Позавчора Асоціація фермерів та приватних землевласників звернулась до Президента України, Голови Верховної Ради та депутатів з проханням ветувати законопроект №0856 “Про сільськогосподарську кооперацію”, оскільки вважаємо, що це чергова спроба великого аграрного бізнесу отримати додаткові переваги на ринку за рахунок впровадження псевдокооперативних моделей.

Ми неодноразово звертали увагу на те, що вказаний законопроект є неприйнятним, оскільки містить багато відхилень від кооперативних принципів та цінностей, спрямований на руйнацію сутності сільськогосподарських кооперативів, а також закладає механізм для ухилення підприємствами великого аграрного бізнесу від сплати податків та зборів, нецільовому та неефективному використанню бюджетних коштів.

На жаль, голос фермерів та приватних землевласників парламентарями почутий не був. Законопроект було прийнято 238 народними депутатами.

Єдина фракція в парламенті, яка відгукнулась на наш заклик та відстоювала позицію Асоціації фермерів, була “Батьківщина” Юлії Тимошенко.

Її заступник, член Комітету з питань аграрної та земельної політики Вадим Івченко декілька разів під час обговорення закону закликав депутатів не підтримувати його. Він наголошував, що законопроект 0856 не про кооперацію. Він перетворює кооперативи в такі собі акціонерні товариства навіть з виплатами дивідендів. І жодним чином не формує сприятливих умов для їх діяльності, яка в першу чергу мала б бути спрямована на розвиток потенціалу малого та середнього сільськогосподарського підприємництва.

Асоціація фермерів та приватних землевласників від всіх своїх членів висловлює величезну вдячність Юлії Володимирівні Тимошенко, Вадиму Євгеновичу Івченко, а також всій фракції “Батьківщина” за неухильність постійної підтримки, розуміння та своєчасну допомогу. Ви є дійсно народною політичною партією!

Маємо надію на подальшу плідну співпрацю!

Наші рекламодавці