tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Відбулася конференція фермерів Сумської АФЗ

       Обласна конференція фермерів.

 

02 липня 2021 року відбулася конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Сумської області. В якій взяли участь представники районних АФЗ Сумщини.

На запрошення Асоціації фермерів та приватних землевласників Сумської області голова обласної ради Віктор Федорченко взяв участь у звітно-виборчій конференції.

У ході зібрання учасники обговорили ряд проблемних питань, які виникають у процесі їхньої діяльності. Присутні висловили власне бачення розвитку фермерства на Сумщині. А це: розвиток сімейних фермерських господарств, питання єдиного земельного податку, регулювання земельних відносин, кредитування фермерських господарств тощо.

Голова обласної ради подякував господарникам за їх нелегку працю і зазначив, що Сумська область займає лідерські позиції в аграрному секторі, тому влада має усіляко підтримувати фермерів і приватних землевласників. «Ви працюєте в територіальних громадах, створюєте робочі місця, платите податки. Ми цінимо ваш труд. Разом працюватимемо надалі, визначатимемо проблемні моменти й докладатимемо максимум зусиль для їх вирішення. Я впевнений, що запорукою успіху нашої спільної роботи є конструктивна співпраця і діалог. Тому мої двері, як голови обласної ради, відкриті. Приходьте, обговорюватимемо всі питання і в межах своїх повноважень будемо їх вирішувати», - наголосив очільник депутатського корпусу.

Резюмуючи конференцію, землеробники і фермери подякували Віктору Федорченку за його участь у заході і дійшли згоди про спільну роботу щодо розвитку АПК області.

Наші рекламодавці