tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

РІШЕННЯ Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України

  05 грудня  2017 р.                                          м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10                                                                                                         ННЦ „Інститут аграрної економіки”

         Членів Ради -33 чол.

            Присутні – 28.                                                                         

         В засіданні Ради бере участь Заступник Міністра аграрної політики В.В. Шеремета, народні депутати України, 15 докторів НАНУ та НААНУ, 11 представників ВГО. Всього 85 чол.

Порядок денний:

  1. Про Концепцію земельної реформи (доповідає: Жук В.М., академік НААНУ).
  2. Звіт Віце-президентів, голів обласних асоціацій щодо розбудови обласних, районних асоціацій, запровадження фіксованого членства, сплата членських внесків.
  3. Підготовка до чергового 28-го звітно-виборчого з’їзду АФЗУ (доповідає Томич І.Ф., Президент АФЗУ).
  4.  Різне.

                   Обговоривши питання порядку денного  РАДА АФЗУ  

По першому питанню порядку денного. Про Концепцію земельної реформи.

УХВАЛИЛА:

1) Рада АФЗУ висловлює подяку Жуку В.М., академіку НААНУ, ННЦ „Інституту аграрної економіки” (директор академік Лупенко Ю.О.) та всім науковцям розробникам за розробку Концепції земельної реформи викладеної в науково - практичній доповіді (роботі) „Селозберігаюча парадигма ринку землі”.

2) Прийняти за основу Концепцію земельної реформи, до 31.12.2017 р. доопрацювати Концепцію, та з 02.01.2018 р. направити її Президенту України, Прем’єр-міністру України, Голові Верховної Ради України.

По другому питанню порядку денного. Звіт Віце-президентів, голів обласних асоціацій щодо розбудови обласних, районних асоціацій, запровадження фіксованого членства, сплата членських внесків.

УХВАЛИЛА:

  1. До 24 грудня 2017 року Віце-президентам АФЗУ внести відповідну посильну благодійну фінансову допомогу АФЗУ.

2) Продовжити термін сплати внесків обласними АФЗ до 24.12.2017 року.

3) За підсумками виконання плану сплати внесків 26 грудня 2017 р. об 10.00 провести в телефонному режимі засідання Ради АФЗУ, на якому остаточно визначити квоту представництва (делегатів, учасників) на з’їзд від обласної АФЗ.

По третьому питанню порядку денного. Про підготовку до чергового 28 з’їзду АФЗУ.

УХВАЛИЛА:

1) Головам обласних АФЗ з 6 грудня 2017 року до 01 лютого 2018 року провести звітні, та звітно-виборні конференції в обласних АФЗ на яких розпочати висування кандидатур на посаду Президента АФЗУ.

  1. Черговий 28 – й звітно виборний з’їзд АФЗУ провести з 15 до 28 лютого 2018 року в місті Києві. Доручити Президенту АФЗУ І. Томичу та виконавчій дирекції обрати приміщення та час для його проведення.

3) Встановити наступну квоту представництва на з’їзд від обласної АФЗ:

- за умови виконання 100 % плану членських внесків обласною АФЗ обирається 1 делегат від 5-ти фіксованих членів, але не більше 20 делегатів від області.

4) Для забезпечення фінансування проведення з’їзду встановити плату у розмірі 300 грн. за кожного делегата, учасника з’їзду, які сплатити до 01.01.2018 р.

5) Затвердити Положення про порядок виборів Президента АФЗУ на 28 з’їзді АФЗУ.

По четвертому питанню порядку денного. Різне.

Про засідання Ради АФЗУ.

УХВАЛИЛА:

Наступне засідання Ради АФЗУ провести 01.02.2018 року в м. Києві.

Щодо розблокування податкових накладних.

УХВАЛИЛА:

Звернутися до Прем’єр - Міністра України, Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин, Голови Державної фіскальної служби України щодо невідкладного усунення перешкод у прийманні податкових накладних фермерськими господарствами та сільськогосподарськими товаровиробникам.

Про розгляд питання вступу АФЗУ до ГС „Всеукраїнський аграрний форум”.

УХВАЛИЛА:

1) Вступ АФЗУ до складу  ГС „Всеукраїнський аграрний форум” вважати за недоцільним;

2) Доручити Генеральному директору АФЗУ Стрижаку М.І. та Віце –Президенту АФЗУ Гончаренко В.Г провести переговори щодо врегулювання співпраці АФЗУ з ГС „Всеукраїнський аграрний форум”.

Про проведення акцій АФЗУ щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

УХВАЛИЛА:

Членам Ради АФЗУ, Головам обласних АФЗ разом з громадськими організаціями кожної області та політичними партіями, які нас підтримують, провести 7 грудня 2017 року акцію протесту на обласних майданах з вимогою до Верховної Ради України продовжити дію мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Всі дії що до проведення та висвітлення координувати з виконавчою дирекцією та прес-службою АФЗУ (Данкевич Михайло Григорович).

Про створення та реєстрацію „дахової” всеукраїнської аграрної громадської організації.

УХВАЛИЛА:

ВГО „АФЗУ” разом з ВГО „Союз учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України”, Національною асоціацією дорадчих служб України створити всеукраїнську „дахову” аграрну організацію „Союз українського селянства” та доручити її реєстрацію у відповідному порядку (відповідальні: Апальков Ю.А., Горбачов В.В.).

Про напрямки використання державної підтримки фермерам.

УХВАЛИЛА:

Затвердити напрямки використання державної підтримки фермерам закладеної в Державному бюджеті на 2018 р. в розмірі 1 млрд. грн. (додаються).

Щодо збереження фермерських земель постійного користування.

УХВАЛИЛА:

Звернутися до Президента України, голови ВРУ щодо законодавче врегулювання збереження фермерських земель постійного користування шляхом безоплатної передачі цих земель в приватну власність фермерам.

          Головуючий,

          Президент Асоціації фермерів

          та приватних землевласників України                                      І. Томич

         Секретар                                                                                 В.Горбачов

Наші рекламодавці