tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Основне завдання кожного в цей нелегкий час — чітко виконувати свою роботу.

Україна розпочинає чи не найважливішу посівну за свою історію. Минулого року ми зібрали рекордний урожай, і надважливо забезпечити продовольством нашу країну і цього року.
Я звертаюся до кожного аграрія, до кожного, хто задіяний у сільскогосподарській, рибній, тваринницькій галузях. Ви —армія, яка зможе вистояти, ви — наша надія.
Уряд запровадив бронювання військовозобов’язаних. Аграрні підприємства та виробники продовольства – подавайте на Мінагрополітики списки критично важливих працівників, яким буде надана відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час.
Як це працює!
▪️ Підприємства, установи, організації надсилають до Мінагрополітики лист із пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою з відповідним обґрунтуванням (прохання зазначити в листі ПІБ, рік народження, назву підприємства і назву військкомату).
▪️ Мінагрополітики опрацьовує та узагальнює інформацію, отриману від підприємств, установ, організацій та надсилає до Міноборони пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних, які працюють у галузях агропромислового виробництва.
▪️ Мінекономіки видає відповідний наказ — витяг буде надіслано заявнику.
▪️ Контактна інформація Мінагрополітики: електронна адреса Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., телефон для довідок +38-063-181-51-83.
Будьмо Разом!
Все буде АГРО!
Все буде Україна!

Наші рекламодавці