tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Увага, зміни щодо бронювання військовозобов’язаних!

Увага, зміни щодо бронювання військовозобов’язаних! ФОРМИ ТУТ
?У зв’язку із змінами постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 року № 218, та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2022 року № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» керівникам підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва необхідно ПОВТОРНО подати документи на бронювання військовозобов’язаних по оновленій процедурі!
?З метою своєчасного проведення комплексу весняно-літніх польових робіт, забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції та продовольства для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та населення прошу, у разі потреби, надіслати до Мінагрополітики на e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
1. лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних з відповідним обґрунтуванням, зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та осіб тощо за формою;
2. пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається, у форматі Excel .
Форми за посиланням https://bit.ly/3sU8wVS
Для оперативного опрацювання матеріалів, файли просимо назвати у форматі:
· Рік.
· Місяць.
· Число (коли подаються пропозиції).
· Скорочене найменування організації.
· Кількість працівників що подаються для бронювання.
Наприклад:
2022.03.09.Украгрозерно.13.pdf
2022.03.09.Украгрозерно.13.xlsx
Звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва, які вже надали пропозиції та отримали витяг з наказу Мінекономіки інформувати у триденний термін Мінагрополітики про звільнення військовозобов’язаного (виключення зі списків, переведення на іншу посаду) або ліквідацію суб’єкта господарювання.
Телефон для довідок: +38063-181-51-83

Наші рекламодавці