tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

ДІЛОВА ПОЇЗДКА УКРАЇНСЬКИХ ФЕРМЕРІВ ТА НАУКОВЦІВ ДО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

Напередодні ухвалення рішення Європейською Радою про надання Україні статусу кандидата в члени ЄС мав честь, на запрошення канцелярії Президента республіки Польща, в складі української делегації, прийняти участь в круглому столі на тему інтеграції фермерського руху та сільського розвитку України в умовах військової агресії та в рамках післявоєнної відбудови, та тісної довгострокової співпраці України з ЄС на основі розвитку відповідних інституцій і ринкових відносин.
Українську сторону представляли:
- від вітчизняної науки - Олена Бородіна, член-кореспондент НАН України, професор, доктор економічних наук;
- від Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) - Віктор Гончаренко, президент АФЗУ та Віктор Шеремета, перший віце-президент АФЗУ.
Даний офіційний дипломатичний захід проходив у Бельведерському Палаці у Варшаві, 21 червня 2022 року і тривав понад три години. Робота була продуктивною і відчувався запал і щире бажання польських колег підтримати Україну. Багато ставилося питань про роботу фермерів і селян в ситуації, яка склалася. Поступали пропозиції і варіанти шляхів підтримки дрібного українського фермера. Зокрема, сприяння Урядом Польщі в реалізації фермерської продукції, яку українські фермери не можуть реалізувати через військові дії.
Протягом трьох днів, за ініціативи та за підтримки Академії Наук Польщі, в науковій установі проходили ділові офіційні зустрічі з міністрами, послами Сейму Республіки Польща та уповноваженими особами міністерств та відомств.
Хочу подякувати особисто доктору наук, професору, Олені Бородіній та директору інституту сільського господарства Академії Наук Польщі, Моніці Станни, а також професору Віталію Купріну, за організацію та проведення ділових зустрічей. В ході перемовин, досягнуто порозуміння та прийнято важливі домовленості. Польською стороною прийнято ряд позитивних рішень про підтримку українських фермерів. Про подробиці цієї роботи і досягнені домовленості повідомимо пізніше.
п1
 
п2

п3

п3

 
 
 
 
 
+4
 
 
 
 
 

Наші рекламодавці