tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Контакти та реквізити

Контактная информация

Будемо раді зустрітися з Вами та обговорити актуальні питання!
 
індекс 01042 місто Київ, вул. Іоанна Павлі ІІ, б. 21 оф.417
 
Реквізити для сплати членських внесків та благодійної допомоги
 
Найменування отримувача

ГО АФЗУ

 

Код отримувача

14289145

 
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN 

UA733052990000026000046211436

Назва банку

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"


Призначення платежу: Благодійна допомога (Членські внески) від (Назва ФГ, район, область.
Обов”язково аби Ваш внесок був зарахований за Вами).
 
Розрахунок членських внесків:
 
,
200 грн. - вступний внесок;
2 грн. з 1 га землі.
 
Вступний внесок – 200 грн. (після заповнення анкети фермером, він береться на облік в АФЗУ, видається платикова картка фермера).
Щорічний внесок – згідно рішення Ради АФЗУ щорічний внесок до АФЗУ (Київ) складає 2 грн з 1 га земель. Внески до обласних та районних Асоціацій визначаються самими організаціями за потребою у фінансуванні запланованих заходів, оплати роботи залучених фахівців. З практики інших Асоціацій виходить, що ФГ сплачує від 10 до 80 грн/га в обласну Асоціацію, яка з цих коштів сплачує внески в АФЗУ (Київ) та забезпечує на обласному рівні захист фермерів. Це можуть бути: оплата послуг адвоката, роботи юриста Асоціації, дорадника, виконавчої дирекції, журналістів, фермерських заходів, реквізитів для фермерських акцій, тощо.
Благодійний внесок – розмір визначається самими фермером на свій розсуд в залежності від зацікавленості в Асоціації та розміру користі отриманої від здобутків АФЗУ для фермерів.
         До того ж член Асоціації має можливість надати кошти на виконання певних визначених ним завдань (проектів) виконавчої дирекції Асоціації, безумовно, в межах статутної мети. Наприклад, видання книги про фермерство, виготовлення плакатів, прапорів, реквізитів для акцій, проведення заходів, оплати висвітлення позиції Асоціації в ЗМІ тощо...

Зв'язатися з нами

Нету имени
Неверный Ввод
Неверный Ввод
Неверный Ввод

Наші рекламодавці