tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

28 червня - Ювілей Івана Федоровича ТОМИЧА - Почесного Президента АФЗУ, Президента Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, Голови Союзу українського селянства

Фото Моршин

 

Ш а н о в н и й

І в а н е  Ф е д о р о в и ч у !

Асоціація фермерів та приватних землевласників України щиро і сердечно вітає Вас з нагоди Вашого 60 - річного Ювілею!

Серед фермерів України Ви відомий як засновник першого фермерського господарства та сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу. За Вашою активною участю була створена організація фермерського самоврядування - Асоціація фермерів та приватних землевласників України, яка на сьогодні стала наймасовішою і найвпливовішою силою українських хліборобів – фермерів. Фермери України протягом понад двох десятиліть обирали Вас Президентом АФЗУ.

Завдяки Вашому керівництву Асоціацією було не допущено грабіжницькій продаж українських чорноземів, збережено постійне користування фермерської землею тощо.

Майже тридцять років Ви всю свою діяльність спрямовували на вирішення проблем фермерів, сільгоспвиробників і всього українського села.

Хоча за всю новітню історію України до складу Верховної Ради України були обрані декілька сот аграрників із них біля двох десятків фермерів і лише Ви один із них самовіддано і результативно боролися за права фермерів.

Завдяки Вашій діяльності в парламенті фермери та взагалі українське село отримало фундаментальну законодавчу базу для становлення і розвитку середнього класу на селі, вільного фермера, відродження куркульського устрою.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, оптимізму, невичерпної енергії та творчої наснаги, яскравих ідей, мудрих рішень, успіхів і перемоги у всіх Ваших починаннях!

Нехай Ваша діяльність у фермерському русі продовжує

приносити Вам шану від людей і добробут родині!

Нехай Ваш шлях буде осяяний добром, любов’ю і щедрістю української землі, а вірні  друзі та соратники завжди будуть поруч!

Хай береже Вас Бог!

Многая, Вам, Літа!

Президент

Асоціації фермерів та приватних

землевласників України                                                                 Микола Стрижак

 

Фото 111

Наші рекламодавці