tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Відродження феодалізму через місцеві вибори в Україні. Думка Президента АФЗУ.

            Пройшли місцеві вибори. Про їх результати багато повідано аналітиками і політологами.
            Самі наївні розповідають прості і поверхневі результати: чиї політичні сили отримали перемогу у відсотках, у розрізі регіонів.
Інші політологи додають про „ріст популярності регіональних партій”.
           Ще більш адекватні висновки звучать коли говорять, що відбулась перемога місцевих еліт. А сміливі політологи їх називають місцевими олігархічними групами, а по народному звуть „мафією”. А при більш вдумливому розгляді персон новообраних депутатів розкривається повні результати  виборів – відродження феодалізму. Так, відбулась перемога місцевих олігархічних груп, але в більшій ступені ніж це видно з першого погляду.
            Справа в тім, що на регіональному рівні до прохідних частин списків популярних політичних партій були поставлені представники місцевих феодалів (олігархів). І в результаті виборів місцевий феодал отримав своїх представників у місцевій раді в різному політичному окрасі.
        У своїй діяльності такі депутати будуть керуватися виключно інтересами власника - феодала, який їм забезпечив депутатство, а не інтересами політичних партій під назвою якої вони балотувалися. Створення регіональних коаліцій, голосування фактично будуть регулюватися місцевим феодалом. Він стає центром прийняття рішень, тому, що він власник. Політичні партії втратили вплив в регіонах, їх осередки приватизовані і управляються волею місцевого феодала, якому тепер фактично належить вся влада. Коли землі громади поділені по 3 тисячі га в одні руку тоді настає, поглиблений феодалізм, а коли землі захоплять по 10 тисяч га - настане повний феодалізм, і в подальшому тотальне кріпатство.
         Як бути і що робити? Розуміти, світова практика доводить, що сильнішими за мафію є потужні профспілки. Оскільки вони більш масовіші і діють легально і праведно.
         Для цього нам потрібно укріплювати соціальні зв»язки між фермерами в рамках Асоціації, самим фермерам іти у владу, в різний спосіб впливати на політику, чиновників.
Наше майбутнє залежить від нас...
 

Наші рекламодавці