tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Підтримайте дії АФЗУ щодо скасування грабіжницького ліцензування на пальне!

№ 13/1-10 від 18.02.2021 р.

                                      Голові Верховної Раді України

           Разумкову Д.О.

                                  Головам фракці та груп ВРУ

                                                                                    

З прийняттям Закону України № 2628 – VIII від 23.11.2018 року, яким внесено зміни до Закону України № 481/95 від 19 грудня 1995 року
збільшилася соціальна напруга серед підприємців та сільгоспвиробників через здійснення перевірок і накладення штрафів за відсутність ліцензій на зберігання пального. Аграріями це сприймається як тиск на бізнес, як спроби знищення середнього та малого сільгоспвиробника.

Оскільки зміни до законодавства щодо ліцензування зі зберіганння пального передбачають зібрання і подачу великої кількості документів, що характеризується зайвим обтяжливим формалізмом, який забирає багато часових, матеріальних, людських ресурсів господарств, які їм вкрай потрібні в цей час. А також містить загрозу корупційних дій для окремих недобросовісних перевіряючих. Що взагалі не сприяє забезпечення продовольчої безпеки країни, зниження цін на сільськогогосподарські продукти для громадян.       Крім того хліборобів обурює розмір штрафу – 500 000 грн, який не співмірний з завданою так званою шкодою від суспільно – небезпечного діяння від штучно створеної законодавчої пастки. Що викликає невдоволення громадян владою та загрожує проведенню посівної кампанії.

З метою недопущення банкрутства малих фермерських господарств в наслідок накладання непомірних штрафів через "недотримання умов зберігання та використання пального" просимо невідкладно внести на розгляд Верховної Ради України та підтримати законопроект № 2248 від 09.10.2019 року «Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" (щодо уточнення порядку отримання ліцензій на право оптової торгівлі пальним та зберігання пального).

                   З повагою,

Президент Асоціації фермерів

та приватних землевласників України                                       М.І.Стрижак

Наші рекламодавці